O FIRMIE

SZAFOMANIA.PL jest jednym z wiodących sklepów online. Zaopatruje kobiety świadome światowych trendów mody, wymagające wyrafinowanego i niebagatelnego wyglądy bez wybierania między stylem a jakością. Naszą ideą jest podążanie za najnowszymi światowymi trendami w modzie oraz dostarczanie naszym Klientkom ubrań i akcesorii  o niepowtarzalnym charakterze i ciekawym stylu, a równocześnie w przystępnych cenach.

Sklep internetowy z modną odzieżą damską. Oferujemy: sukienki na wesele, sukienki wieczorowe, sukienki na sylwestra, sukienki do codziennych stylizacji, torebki.

Nasze wartości to: uczciwość, lojalność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Klienta. Oferujemy: sukienki na wesele, sukienki wieczorowe, sukienki na sylwestra, sukienki dzienne a także inne części garderoby oraz  torebki.

Oferujemy znane marki, które przeważnie są niedostępne w Polsce. To subiektywny, aczkolwiek umiejętnie dobierany wybór ubrań i dodatków, ze szczególnym naciskiem na sukienki.

Każda kobieta w naszych ubraniach będzie czuła się świeżo a zarazem oryginalnie.

Nasz zespól to ludzie kochający modę i pracujący z pasja. Lubimy wyzwania, dlatego oferowane przez nas usługi to więcej niż tradycyjna sprzedaż. Szybki kontakt, profesjonalne podejście do klienta, uczciwość, sprawnie przeprowadzane reklamacje i wymiany. Nie boimy się pracy, rozwijamy się dla Was i razem z Wami. Zdajemy sobie sprawę, że kluczem do sukcesu jest szczęśliwy i zadowolony klient . To dlatego skupiamy się na dostarczaniu na bieżąco kolekcji, które uzupełniamy raz w tygodniu. Na bieżąco jesteśmy razem z Wami na naszym fb www.facebook.com/szafomaniapl i ze starannością odpowiadamy na Wasze pytania.

Największą naszą wartością jest rozpoznawalna i silna marka szafomania.pl. Prasa, portale modowe, świat bloggerek to tylko nieliczne grono osób które wspólnie tworzą Nasz świat mody.

Aktualnie nasze produkty dostępne są w butiku internetowym, pod adresem: www.szafomania.pl.

Zapraszamy do zakupów! Wejdź z nami do świata kobiecego piękna.

 

Zapraszamy

ZESPÓŁ SZAFOMANIA.PL

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Copyright Szafomania.pl | Website Design: Team Szafomania.pl

Sklep internetowy Shoper.pl